Aktualne kursy walut

WalutaKrajDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
USDUSDStany Zjednoczone3.843.923.8653.905
EUREURUnia Europejska4.334.414.3554.385
GBPGBPWielka Brytania5.135.215.1555.195
CHFCHFSzwajcaria4.684.764.6904.740
AUDAUDAustralia2.662.742.6702.720
CADCADKanada2.702.782.7102.760
JPYJPYJaponia0.02440.02560.02460.0256
DKKDKKDania0.5400.5600.5400.560
NOKNOKNorwegia0.3400.3600.3400.360
SEKSEKSzwecja0.3550.3750.3550.375
CZKCZKCzechy0.17650.18050.17650.1805
RUBRUBRosja0.0390.0470.0390.047
HUFHUFWęgry0.01160.01260.01180.0124
RONRONRumunia0.8100.8700.8150.870
UAHUAHUkraina0.0750.0850.0750.085
TRYTRYTurcja0.0780.0860.0780.086
ILSILSIzrael1.161.261.161.26
CNYCNYChiny0.5750.6250.5800.620
ALLALLAlbania0.04750.05050.04750.0505
GELGELGruzja1.471.571.471.57
THBTHBTajlandia0.11700.12250.11750.1220
AEDAEDZEA (Dubaj)1.0201.0801.0201.080
VND1000 VNDWietnam0.15500.16500.15600.1630
KRW1000 KRWKorea Południowa2.9103.1502.9103.140
USSUSSdolar do 20063.833.913.8453.885
1$ 1$ 5$ - 10$3.844.103.8654.095
Aktualizacja: 2026-10-16 15:50:34
Kurs na żywo: włącz

Kursy hurtowe obowiązują dla transakcji o równowartości powyżej 4000 PLN

Kursy mają charakter informacyjny i mogą ulegać zmianom.

Podstawą dokonania transakcji z wykorzystaniem powyższych cen jest telefoniczne potwierdzenie kursu, kwoty transakcji oraz podanie danych identyfikacyjnych, bądź indywidualne negocjowanie ceny przy okienku kasowym. Rezerwacja kursu obowiązuje do umówionego czasu.

Notowania giełdowe

Obsługiwane przez: Investing.com

Skup i sprzedaż złota

KupnoSprzedaż
20$ Saint-Gaudens15 550 zł16 490 zł
Krugerrand16 070 zł16 510 zł
Złoto pr. 585281 zł305 zł
Aktualizacja: 2026-10-16 15:51:03

zobacz więcej

Zarezerwuj kurs

Chcę:
Waluta:
Ilość:

Aby zarezerwować kurs wybierz walutę, wpisz ilość i kliknij Przelicz.

Jeżeli akceptujesz kwotę i kurs wymiany uzupełnij pozostałe pola i kliknij Rezerwuję kurs.

Rezerwacja waluty obowiązuje do 30 minut w godzinach pracy kantoru, po smsowym potwierdzeniu przez Kantor kursu i dostępności waluty. Rezerwacje obowiązują dla Kantoru w Łodzi ul.Woronicza 3.

Nasze oddziały

Łódź

ul. Woronicza 3

42 640 76 35

Godziny otwarcia
pn - pt: 08:00 - 20:00
sobota: 08:00 - 16:00

Łódź

ul. Więckowskiego 3

42 632 59 26

Godziny otwarcia
pn - pt: 10:00 - 18:00
sobota: 9:00 - 14:00

Zgierz

ul. Gałczyńskiego 33bc

42 716 52 56

Godziny otwarcia
pn - pt: 10:00 - 18:00
sobota: 09:00 - 14:00

zamknij