O firmie

Witamy! Jesteśmy wielobranżową firmą z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku finansowym. Nasz pierwszy oddział powstał w marcu 1990 roku, obecnie świadczymy swoje usługi aż w trzech lokalizacjach na terenie Łodzi i Zgierza. W naszej firmie stawiamy na ciągły rozwój, aby sukcesywnie zwiększać zakres oferty kierowanej do klientów indywidualnych czy instytucjonalnych. Jakie usługi możecie Państwo znaleźć w naszej ofercie?


kantor stacjonarny

Kantor stacjonarny

W każdej z naszych lokalizacji na terenie Łodzi czy Zgierza oferujemy Państwu najlepszy kurs wymiany walut. Ponadto, posiadamy waluty często trudno dostępne, także o drobnym nominale. Stawiamy na obsługę na najwyższym poziomie oraz staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów biznesowych. Szczególną zaletą naszej firmy jest dbałość o dyskrecję i poczucie bezpieczeństwa. Każdy oddział jest doskonale chroniony i zabezpieczony. Dysponujemy specjalnie wydzieloną kabiną udostępnianą na życzenie klienta. Co więcej, posiadamy zaawansowany system monitoringu, zarówno wewnątrz oddziałów, jak i na zewnątrz, co skutecznie zwiększa bezpieczeństwo dokonywanych transakcji.

kantor internetowy
biżuteria

Złota biżuteria

W naszej ofercie posiadamy oryginalną, ponadczasową złotą biżuterię. Stawiamy na jakość i różnorodność. Regularnie poszerzamy nasz asortyment, dostosowując ofertę do najnowszych trendów jubilerskich. Oprócz nowej złotej biżuterii, zdarzają się też u nas unikatowe wyroby jubilerskie o niezwykłej wartości historycznej. Odnawiana złota biżuteria jest przez nas starannie przygotowywana do ponownej sprzedaży. Korzystamy z profesjonalnych maszyn polerskich oraz myjek ultradźwiękowych. Wszystko po to, aby nadać biżuterii nowe życie. Odnawiane wyroby jubilerskie możecie Państwo zakupić w atrakcyjnych, niższych cenach. W naszych oddziałach bez problemu wymienicie Państwo swoją starą biżuterię na nową, ponieważ zajmujemy się również skupem złota. Oferujemy korzystne ceny, oparte o aktualne notowania złota. Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku @KantorCzarnyKon, gdzie na bieżąco udostępniamy zdjęcia naszej pięknej biżuterii, a także informujemy o aktualnych akcjach rabatowych w naszych oddziałach w Łodzi i Zgierzu.

diamenty

Diamenty

Zajmujemy się sprzedażą i zakupem złotej biżuterii z diamentami. Do każdej zakupionej u nas biżuterii z diamentami otrzymują Państwo certyfikat potwierdzający autentyczność zakupionego produktu wystawiony przez naszych rzeczoznawców diamentów Polskiego Towarzystwa Gemmologicznego oraz rzeczoznawcy Diamentów Instytutu HRD Antwerp. Nasi rzeczoznawcy dokonują też bezpłatnej wyceny złotej biżuterii z diamentami, jeśli są Państwo zainteresowani sprzedażą.

lombard

Złoto inwestycyjne

Oferujemy skup i sprzedaż złotych monet i sztabek ze znanych, międzynarodowych mennic. Dbamy o to, aby stale poszerzać swój asortyment.  Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę w temacie złota inwestycyjnego. Każdy produkt jest przez nas starannie sprawdzany pod kątem autentyczności. Od lat cieszymy się doskonałą renomą i zaufaniem Klientów. Nasza firma działa na podstawie zezwolenia dotyczącego skupu i sprzedaży wartości dewizowych oraz obrotu złotem dewizowym wydanego przez Prezesa Narodowego Banku Polskiego.

lombard

Lombard

W każdym z naszych oddziałów możecie Państwo zawrzeć umowę kupna-sprzedaży z zastrzeżeniem prawa odkupienia. Oferujemy niską prowizję, dostosowaną do Państwa indywidualnych potrzeb.


Nasze oddziały

Łódź

ul. Woronicza 3

42 640 76 35

Godziny otwarcia
pn - pt: 08:00 - 20:00
sobota: 08:00 - 18:00

Łódź

ul. Więckowskiego 3

42 632 59 26

Godziny otwarcia
pn - pt: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 15:00

Zgierz

ul. Gałczyńskiego 33bc

42 716 52 56

Godziny otwarcia
pn - pt: 10:00 - 18:00
sobota: 09:00 - 14:00

zamknij