Notowania giełdowe
 
Skup i sprzedaż złota
 SkupSprzedaż
     
     

Zobacz więcej

Notowania złota
Złote monety Łódź
Kursy walut NBP
Kod waluty Kurs średni
USD4,1048
EUR4,5697
CHF4,4086
GBP5,4934
Stan na dzień: 2022-01-28

Zobacz więcej

Facebook

O firmie

Witamy! Jesteśmy wielobranżową firmą z niemal 30-letnim doświadczeniem na rynku finansowym. Nasz pierwszy oddział powstał w 1990 roku, obecnie świadczymy swoje usługi aż w czterech lokalizacjach na terenie Łodzi i Zgierza. W naszej firmie stawiamy na ciągły rozwój, aby sukcesywnie zwiększać zakres oferty kierowanej do klientów indywidualnych czy instytucjonalnych. Jakie usługi możecie Państwo znaleźć w naszej ofercie?

Kantor stacjonarny – w każdej z naszych lokalizacji na terenie Łodzi czy Zgierza oferujemy Państwu najlepszy kurs wymiany walut. Ponadto, posiadamy waluty często trudno dostępne, także o drobnym nominale. Stawiamy na obsługę na najwyższym poziomie oraz staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów biznesowych. Szczególną zaletą naszej firmy jest dbałość o dyskrecję i poczucie bezpieczeństwa. Każdy oddział jest doskonale chroniony i zabezpieczony. Dysponujemy specjalnie wydzieloną kabiną udostępnianą na życzenie klienta. Co więcej, posiadamy zaawansowany system monitoringu, zarówno wewnątrz oddziałów, jak i na zewnątrz, co skutecznie zwiększa bezpieczeństwo dokonywanych transakcji.

Kantor internetowyKantorowiec.pl to portal wymiany walut online, który oferuje szybkie i wygodne transakcje bezgotówkowe. Transakcja odbywa się w trzech prostych krokach, wystarczy rejestracja, przelew środków oraz wymiana waluty – bezpiecznie, bez wychodzenia z domu i w korzystnym kursie. Dzięki temu klient może zaoszczędzić swój czas i pieniądze.

Lombard – w każdym z naszych oddziałów możecie Państwo zawrzeć umowę kupna-sprzedaży z zastrzeżeniem prawa odkupienia. Oferujemy niską prowizję, dostosowaną do Państwa indywidualnych potrzeb.

Złota biżuteria – w naszej ofercie posiadamy oryginalną, ponadczasową złotą biżuterię. Stawiamy na jakość i różnorodność. Regularnie poszerzamy nasz asortyment, dostosowując ofertę do najnowszych trendów jubilerskich. Oprócz nowej złotej biżuterii, zdarzają się też u nas unikatowe wyroby jubilerskie o niezwykłej wartości historycznej. Jeśli chcecie Państwo wymienić swoją starą biżuterię na nową, zajmujemy się również skupem złota. Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Instagramie @zlotabizuterialodz, gdzie można na bieżąco śledzić nowe dostawy pięknej złotej biżuterii dostępnej w naszych oddziałach w Łodzi i Zgierzu.

Diamenty – zajmujemy się sprzedażą i zakupem złotej biżuterii z diamentami. Do każdej zakupionej u nas biżuterii z diamentami otrzymują Państwo certyfikat potwierdzający autentyczność zakupionego produktu wystawiony przez naszych rzeczoznawców diamentów Polskiego Towarzystwa Gemmologicznego. Nasi rzeczoznawcy dokonują też wyceny złotej biżuterii z diamentami, jeśli są Państwo zainteresowani sprzedażą.

Złoto inwestycyjne – oferujemy skup i sprzedaż złotych monet i sztabek ze znanych, międzynarodowych mennic. Nasza firma działa na podstawie zezwolenia dotyczącego skupu i sprzedaży wartości dewizowych oraz obrotu złotem dewizowym wydanego przez Prezesa Narodowego Banku Polskiego.Zapraszamy do naszych oddziałów:

  • Łódź, ul. Woronicza 3, tel. 42 640 76 35
  • Łódź, ul. Więckowskiego 3 tel. 42 632 59 26
  • Łódź, ul. Piotrkowska 25, tel. 42 632 23 01
  • Zgierz, ul. Gałczyńskiego 33, tel. 42 716 52 56