Aktualne kursy walut

WalutaKrajDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
USDUSDStany Zjednoczone4.444.544.4604.520
EUREURUnia Europejska4.644.744.6654.705
GBPGBPWielka Brytania5.405.505.4255.485
CHFCHFSzwajcaria4.724.824.7404.800
AUDAUDAustralia2.983.123.0003.100
CADCADKanada3.273.413.2903.390
JPYJPYJaponia0.03230.03510.03250.0349
DKKDKKDania0.6010.6330.6010.631
NOKNOKNorwegia0.4480.4620.4500.460
SEKSEKSzwecja0.4240.4380.4260.436
CZKCZKCzechy0.18800.19600.18900.1940
RUBRUBRosja0.0300.0700.0300.070
HUFHUFWęgry0.01080.01220.01100.0120
RONRONRumunia0.910.990.920.98
BGNBGNBułgaria2.372.552.382.54
UAHUAHUkraina0.100.110.100.11
HRKHRKChorwacja0.520.620.520.62
TRYTRYTurcja0.240.340.250.33
Aktualizacja: 2022-12-01 19:51:14
Kurs na żywo: włącz

Kursy hurtowe obowiązują dla transakcji o równowartości powyżej 4000 PLN

Kursy mają charakter informacyjny i mogą ulegać zmianom.

Podstawą dokonania transakcji z wykorzystaniem powyższych cen jest telefoniczne potwierdzenie kursu, kwoty transakcji oraz podanie danych identyfikacyjnych, bądź indywidualne negocjowanie ceny przy okienku kasowym. Rezerwacja kursu obowiązuje do umówionego czasu.

Notowania giełdowe

Obsługiwane przez: Investing.com

Skup i sprzedaż złota

KupnoSprzedaż
20$ Saint-Gaudens8 100 zł9 100 zł
Złoto pr. 585140 zł160 zł
Aktualizacja: 2022-07-01 10:14:21

zobacz więcej

Zarezerwuj kurs

Chcę:
Waluta:
Ilość:

Aby zarezerwować kurs wybierz walutę, wpisz ilość i kliknij Przelicz.

Jeżeli akceptujesz kwotę i kurs wymiany uzupełnij pozostałe pola i kliknij Rezerwuję kurs.

Rezerwacja waluty obowiązuje do 30 minut w godzinach pracy kantoru, po smsowym potwierdzeniu przez Kantor kursu i dostępności waluty. Rezerwacje obowiązują dla Kantoru w Łodzi ul.Woronicza 3.

Nasze oddziały

Łódź

ul. Woronicza 3

42 640 76 35

Godziny otwarcia
pn - pt: 08:00 - 20:00
sobota: 08:00 - 18:00

Łódź

ul. Więckowskiego 3

42 632 59 26

Godziny otwarcia
pn - pt: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 15:00

Zgierz

ul. Gałczyńskiego 33bc

42 716 52 56

Godziny otwarcia
pn - pt: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 15:00

zamknij