Aktualne kursy walut

WalutaKrajDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
USDUSDStany Zjednoczone4.424.524.4404.490
EUREURUnia Europejska4.714.814.7454.785
GBPGBPWielka Brytania5.295.395.3105.370
CHFCHFSzwajcaria4.774.874.7954.855
AUDAUDAustralia3.023.143.0403.120
CADCADKanada3.263.383.2803.360
JPYJPYJaponia0.03330.03530.03350.0351
DKKDKKDania0.6070.6410.6090.639
NOKNOKNorwegia0.4190.4350.4210.433
SEKSEKSzwecja0.4110.4250.4130.423
CZKCZKCzechy0.19500.20200.19600.2010
RUBRUBRosja0.0300.0600.0300.050
HUFHUFWęgry0.01140.01240.01150.0123
RONRONRumunia0.910.990.920.98
BGNBGNBułgaria2.412.612.422.60
UAHUAHUkraina0.0900.1100.0900.110
HRKHRKChorwacja0.450.610.450.61
TRYTRYTurcja0.240.340.250.33
Aktualizacja: 2023-02-07 16:13:29
Kurs na żywo: włącz

Kursy hurtowe obowiązują dla transakcji o równowartości powyżej 4000 PLN

Kursy mają charakter informacyjny i mogą ulegać zmianom.

Podstawą dokonania transakcji z wykorzystaniem powyższych cen jest telefoniczne potwierdzenie kursu, kwoty transakcji oraz podanie danych identyfikacyjnych, bądź indywidualne negocjowanie ceny przy okienku kasowym. Rezerwacja kursu obowiązuje do umówionego czasu.

Notowania giełdowe

Obsługiwane przez: Investing.com

Skup i sprzedaż złota

KupnoSprzedaż
20$ Saint-Gaudens8 450 zł9 290 zł
Złoto pr. 585140 zł160 zł
Aktualizacja: 2023-02-07 16:14:03

zobacz więcej

Zarezerwuj kurs

Chcę:
Waluta:
Ilość:

Aby zarezerwować kurs wybierz walutę, wpisz ilość i kliknij Przelicz.

Jeżeli akceptujesz kwotę i kurs wymiany uzupełnij pozostałe pola i kliknij Rezerwuję kurs.

Rezerwacja waluty obowiązuje do 30 minut w godzinach pracy kantoru, po smsowym potwierdzeniu przez Kantor kursu i dostępności waluty. Rezerwacje obowiązują dla Kantoru w Łodzi ul.Woronicza 3.

Nasze oddziały

Łódź

ul. Woronicza 3

42 640 76 35

Godziny otwarcia
pn - pt: 08:00 - 20:00
sobota: 08:00 - 18:00

Łódź

ul. Więckowskiego 3

42 632 59 26

Godziny otwarcia
pn - pt: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 15:00

Zgierz

ul. Gałczyńskiego 33bc

42 716 52 56

Godziny otwarcia
pn - pt: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 15:00

zamknij