Aktualne kursy walut

WalutaKrajDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
USDUSDStany Zjednoczone4.864.964.8754.925
EUREURUnia Europejska4.784.884.8104.850
GBPGBPWielka Brytania5.455.575.4705.540
CHFCHFSzwajcaria4.925.044.9505.010
AUDAUDAustralia3.103.223.1203.200
CADCADKanada3.523.643.5403.620
JPYJPYJaponia0.03280.03540.03320.0352
DKKDKKDania0.6420.6540.6440.652
NOKNOKNorwegia0.4520.4660.4540.464
SEKSEKSzwecja0.4380.4500.4400.448
CZKCZKCzechy0.19100.20100.19300.2000
RUBRUBRosja0.0500.0900.0500.090
HUFHUFWęgry0.01090.01270.01110.0125
RONRONRumunia0.931.030.951.02
BGNBGNBułgaria2.432.632.452.61
UAHUAHUkraina0.090.120.090.12
HRKHRKChorwacja0.590.690.600.68
TRYTRYTurcja0.260.360.260.35
Aktualizacja: 2022-10-05 17:57:37
Kurs na żywo: włącz

Kursy hurtowe obowiązują dla transakcji o równowartości powyżej 4000 PLN

Kursy mają charakter informacyjny i mogą ulegać zmianom.

Podstawą dokonania transakcji z wykorzystaniem powyższych cen jest telefoniczne potwierdzenie kursu, kwoty transakcji oraz podanie danych identyfikacyjnych, bądź indywidualne negocjowanie ceny przy okienku kasowym. Rezerwacja kursu obowiązuje do umówionego czasu.

Notowania giełdowe

Obsługiwane przez: Investing.com

Skup i sprzedaż złota

KupnoSprzedaż
20$ Liberty8 300 zł9 300 zł
Złoto próba 585145 zł165 zł
Aktualizacja: 2022-07-01 10:14:21

zobacz więcej

Zarezerwuj kurs

Chcę:
Waluta:
Ilość:

Aby zarezerwować kurs wybierz walutę, wpisz ilość i kliknij Przelicz.

Jeżeli akceptujesz kwotę i kurs wymiany uzupełnij pozostałe pola i kliknij Rezerwuję kurs.

Rezerwacja waluty obowiązuje do 30 minut w godzinach pracy kantoru, po smsowym potwierdzeniu przez Kantor kursu i dostępności waluty. Rezerwacje obowiązują dla Kantoru w Łodzi ul.Woronicza 3.

Nasze oddziały

Łódź

ul. Woronicza 3

42 640 76 35

Godziny otwarcia
pn - pt: 08:00 - 20:00
sobota: 08:00 - 18:00

Łódź

ul. Więckowskiego 3

42 632 59 26

Godziny otwarcia
pn - pt: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 15:00

Zgierz

ul. Gałczyńskiego 33bc

42 716 52 56

Godziny otwarcia
pn - pt: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 15:00

zamknij