Aktualne kursy walut

WalutaKrajDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
USDUSDStany Zjednoczone4.554.654.5754.625
EUREURUnia Europejska4.654.754.6804.720
GBPGBPWielka Brytania5.515.635.5405.600
CHFCHFSzwajcaria4.764.884.7904.850
AUDAUDAustralia3.153.273.1703.250
CADCADKanada3.513.633.5303.610
JPYJPYJaponia0.03300.03560.03340.0354
DKKDKKDania0.6250.6370.6270.635
NOKNOKNorwegia0.4630.4770.4650.475
SEKSEKSzwecja0.4460.4580.4480.456
CZKCZKCzechy0.18650.19850.18850.1965
RUBRUBRosja0.0400.0800.0400.080
HUFHUFWęgry0.01150.01310.01170.0129
RONRONRumunia0.911.010.931.00
BGNBGNBułgaria2.382.582.402.56
UAHUAHUkraina0.090.130.090.12
HRKHRKChorwacja0.610.680.620.67
TRYTRYTurcja0.260.400.260.39
Aktualizacja: 2022-08-09 11:50:19
Kurs na żywo: włącz

Kursy hurtowe obowiązują dla transakcji o równowartości powyżej 4000 PLN

Kursy mają charakter informacyjny i mogą ulegać zmianom.

Podstawą dokonania transakcji z wykorzystaniem powyższych cen jest telefoniczne potwierdzenie kursu, kwoty transakcji oraz podanie danych identyfikacyjnych, bądź indywidualne negocjowanie ceny przy okienku kasowym. Rezerwacja kursu obowiązuje do umówionego czasu.

Notowania giełdowe

Obsługiwane przez: Investing.com

Skup i sprzedaż złota

KupnoSprzedaż
20$ Liberty8 200 zł9 100 zł
Złoto próba 585140 zł165 zł
Aktualizacja: 2022-07-01 10:14:21

zobacz więcej

Zarezerwuj kurs

Chcę:
Waluta:
Ilość:

Aby zarezerwować kurs wybierz walutę, wpisz ilość i kliknij Przelicz.

Jeżeli akceptujesz kwotę i kurs wymiany uzupełnij pozostałe pola i kliknij Rezerwuję kurs.

Rezerwacja waluty obowiązuje do 30 minut w godzinach pracy kantoru, po smsowym potwierdzeniu przez Kantor kursu i dostępności waluty. Rezerwacje obowiązują dla Kantoru w Łodzi ul.Woronicza 3.

zamknij