Aktualne kursy walut

WalutaKrajDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
USDUSDStany Zjednoczone4.404.504.4204.470
EUREURUnia Europejska4.704.804.7354.775
GBPGBPWielka Brytania5.275.375.2955.355
CHFCHFSzwajcaria4.764.864.7804.840
AUDAUDAustralia3.023.143.0403.120
CADCADKanada3.253.373.2703.350
JPYJPYJaponia0.03320.03520.03340.0350
DKKDKKDania0.6060.6400.6080.638
NOKNOKNorwegia0.4170.4330.4190.431
SEKSEKSzwecja0.4100.4240.4120.422
CZKCZKCzechy0.19450.20150.19550.2005
RUBRUBRosja0.0300.0600.0300.050
HUFHUFWęgry0.01140.01240.01150.0123
RONRONRumunia0.910.990.920.98
BGNBGNBułgaria2.412.612.422.60
UAHUAHUkraina0.0900.1100.0900.110
HRKHRKChorwacja0.450.610.450.61
TRYTRYTurcja0.240.340.250.33
Aktualizacja: 2023-02-07 14:49:50
Kurs na żywo: włącz

Kursy hurtowe obowiązują dla transakcji o równowartości powyżej 4000 PLN

Kursy mają charakter informacyjny i mogą ulegać zmianom.

Podstawą dokonania transakcji z wykorzystaniem powyższych cen jest telefoniczne potwierdzenie kursu, kwoty transakcji oraz podanie danych identyfikacyjnych, bądź indywidualne negocjowanie ceny przy okienku kasowym. Rezerwacja kursu obowiązuje do umówionego czasu.

Notowania giełdowe

Obsługiwane przez: Investing.com

Skup i sprzedaż złota

KupnoSprzedaż
20$ Saint-Gaudens8 430 zł9 270 zł
Złoto pr. 585140 zł160 zł
Aktualizacja: 2023-02-07 14:49:18

zobacz więcej

Zarezerwuj kurs

Chcę:
Waluta:
Ilość:

Aby zarezerwować kurs wybierz walutę, wpisz ilość i kliknij Przelicz.

Jeżeli akceptujesz kwotę i kurs wymiany uzupełnij pozostałe pola i kliknij Rezerwuję kurs.

Rezerwacja waluty obowiązuje do 30 minut w godzinach pracy kantoru, po smsowym potwierdzeniu przez Kantor kursu i dostępności waluty. Rezerwacje obowiązują dla Kantoru w Łodzi ul.Woronicza 3.

Nasze oddziały

Łódź

ul. Woronicza 3

42 640 76 35

Godziny otwarcia
pn - pt: 08:00 - 20:00
sobota: 08:00 - 18:00

Łódź

ul. Więckowskiego 3

42 632 59 26

Godziny otwarcia
pn - pt: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 15:00

Zgierz

ul. Gałczyńskiego 33bc

42 716 52 56

Godziny otwarcia
pn - pt: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 15:00

zamknij